17 listopada 2019 Imieniny: Grzegorza i Salomei
Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia, daj nam znać Masz dla nas informacje?
Nasz konsultant chętnie doradzi
tel. 75 64 64 500 email: bok@jelenia.pl
Rozpocznij czat

Informacja

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej

„Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”.
Zamknij
Czasówka Szybowcówa
Autor: MałaGosia, 11/06/2013 09:01:00
Zgłoś problem

Przedstawiamy wyniki i kilka zdjęć z IV czasówki na Górze Szybowcowej


Kategoria Młodziczka    

                     Dystans  3000 m                                                         przeciętna 17,28 km/h

  1 POL20000723 PASTUSZEK      Paulina    MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL.     10 25 95   

  2 POL20000906 RÓŻNICKA       Daria      UKS CENTRUM NOWA RUDA          11 01 81   

  3 POL20000520 GAŁAS          Alicja     UKK ORIENS MTB CHOJNÓW         11 17 80   

  4 POL20000217 TONDER         Sara       MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSK   11 24 82   

  5 POL20000521 WOJTOŃ         Julia      UKS CENTRUM NOWA RUDA          11 26 19   

  6 POL19990428 PAWLIKOWSKA    Nikola     UKK ORIENS MTB CHOJNÓW         11 35 99   

  7 POL19990308 BARANOWSKA     Aleksandra UKK ORIENS MTB CHOJNÓ         11 54 76   

  8 POL20000203 RYNIA          Kinga      LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH          12 17 92   

  9 POL20010516 WĘGRZYNOWSKA   Wiktoria   LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH          12 46 84   

 10 POL20010728 AMANOWICZ      Karolina   LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH          13 49 66   

 11 POL20010728 AMANOWICZ      Dominika   LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH          15 26 96   

Kategoria Młodzik

Dystans 3000m                        przeciętna  22,55 km/h

  1 POL19990108 GIERACKI       Patryk     KS ŚLĘŻA MAT FELT SOBÓTKA      07 59 38   

  2 POL19990203 MROCZKOWSKI    Michał     LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW  08 22 75   

  3 POL19990624 LICZNER        Szymon     MGLKS KWISA LUBAŃŚLĄSKI    09 40 43   

  4 POL20000925 KARPIERZ       Wojciech   LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW  09 45 92   

  5 POL20010425 PONIATOWSKI    Daniel     UKS CENTRUM NOWA RUDA          09 59 07   

  6 POL20000907 BIELIŃSKI      JAKUB      MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚL     10 20 26   

  7 POL20000618 MICHALSKI      Łkasz     UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWI   10 46 81   

  8 POL20011212 KRZYSZTOFIAK   Jakub      SZKLARSKA PORĘA               10 49 32   

  9 POL20000623 KRZESIŃSKI     Mateusz    UKS ATOM BOXMET DZIERŻNIÓW   11 21 66   

 10 POL20000420 ŻURAW          Jakub      MKS KAROLINA JAWORZYNA Ś.     11 28 06   

 11 POL20000905 SMERECZNIAK    Bartosz    MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA 11 31 62   

 12 POL20001220 LISIECKI       Jakub      MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA12 38 61   

Kategoria Juniorka młodsza

      Dystans 3000m  przeciętna  17,01 km/h.

1 POL19980718 TRACZYK        Sandra     SMKK BOLMET TREK LEGNICA       10 35 90   

Kategoria Junior młodszy

                       Dystans 3000m             przecięta 22,93 km/h

  1 POL19971009 DOBROŃ         Grzegorz   MKS KAROLINA BAND JAWORZYNA    07 51 33   

  2 POL19970608 BISKUP         Bartosz    SMKK BOLMET TREK LEGNICA       08 11 83   

  3 POL19970725 GÓRSKI         Adrian     MGLKS KWISA LUBAŃ             08 19 72   

  4 POL19980918 RUDYK          Bartosz    UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWI   08 26 38   

  5 POL19970504 CHOJECKI       Damian     MKS JEDENASTKA PENCO J.GÓA    08 37 37   

  6 POL19970201 KALETA         Patryk     MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI       08 39 48   

  7 POL19970404 SZAŁAJKO       Jan        UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWI   08 52 76   

  8 POL19980728 POSMYK         Damian     MGLKS KWISA LUBAŃ              08 54 20   

  9 POL19980612 SMOLCZYŃSKI    Damian     UKK PIĄTKA POLKOWICE           08 56 80   

 10 POL19971218 RAGAN          Patryk     MKS KAROLINA BAND JAWORZYNA    09 04 32   

 11 POL19970104 WRONA          Bartłomiej SMKK BOLMET TREK LEGNICA       09 05 82   

 12 POL19980619 KACZMAREK      Przemysław UKS ORIENS MTB CHOJNÓW         09 07 90   

 13 POL19980316 ZAMOLSKI       Bartosz    UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWI   09 46 87   

 14 POL19970707 NIERODA        Grzegorz   UKK PIĄTKA POLKOWICE           10 06 68   

 15 POL19980722 ROKUS          Karol      UKS ORIENS MTB CHOJNÓW         10 06 69   

Kategoria Juniorka

                  Dystans 3000m                 przeciętna  19,12 km/h

  1 POL19960806 JASTRZĘBSKA    Agnieszka  SMKK BOLMET TREK LEGNICA       09 25 99     LIDER

  2 POL19961006 WOLSKA         Karolina   LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH          09 44 10   

  3 POL19950529 PISARSKA       Paula      SMKK BOLMET TREK LEGNICA       09 48 92   

  4 POL19960218 DMYTRASZ       Aleksandra LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH          10 18 11   

  5 POL19960413 PAWŁOWSKA      Katarzyna  LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH          10 37 54   

  6 POL19960314 LASOTA         Monika     LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH          10 53 92   

  7 POL19950419 PIOTROWSKA     Karolina   LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH          11 12 91   

Kategoria Junior

Dystans 3000m                                                         przeciętna 23,95 km/h

  1 POL19950104 CZACHOR        Mateusz    SMKK BOLMET TREK LEGNICA          07 31 41   

  2 POL19950726 TUTKALIK       Tobiasz    SMKK BOLMET TREK LEGNICA            07 42 75   

  3 POL19960710 POTONIEC      Szymon  MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA    08 10 18   

  4 POL19960620 KROWICKI       Maciej     SMKK BOLMET TREK LEGNICA            08 19 83   

  5 POL19950202 KOWALSKI       Mateusz    LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH              08 37 18   

  6 POL19960504 POLKOWSKI      Bartłomiej LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH             08 38 04   

  7 POL19960720 BOROWSKI       Jędrzej    SMKK BOLMET TREK LEGNICA          09 02 52   

Kategoria Cyklosport i Niezrzeszeni Open Mężczyzn

Dystans 3000 m                                                przeciętna 23,23 km/h

  1 POL19841204 SZEWCZYK       Mikołaj    POZNAŃ                         07 45 54   

  2 POL19891022 CZAJKOWSKI     Mateusz    MGLKS KWISA LUBAŃ              08 08 49   

  3 POL19811219 KRZYWONOS      Marcin     LUBAWKA                        08 36 94   

  4 POL19570101 KUNC           Marek      ŚWIERZAWA                      10 35 75   

  0 POL19790210 SKONECKI       Maciej     WROCŁAW                                N.Wy

Kategoria Masters K30+

Dystans 3000m                                                  przeciętna 14,25 km

   1 POL19670612 GRUDA          Ewa        UKS CENTRUM NOWA RUDA          12 38 05   

Kategoria Elita

Dystans 3000m                                                        przeciętna 25,53 km/h

  1 POL19830712 SUŁEK          Piotr      BOPLIHT AMINOSTAR TEAM ŚWIDNICA   07 03 53       LIDER

  2 POL19941125 STEMPNIAK      Radosław   MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSK   08 58 51   

Kategoria Masters M30

Dystans 3000m                                                          przeciętna 22,98 km/h

  1 POL19770905 CHĄDZYŃSKI     Daniel     DANIELO SPORTSWEAR TEAM        07 50 31   

  2 POL19790417 JAMRO          Paweł      BOPLIHT AMINOSTAR ŚWIDNICA     08 04 55   

  3 POL19820427 GŁOWICKI       Rafał      JELENIA GÓRA                   08 26 09   

  4 POL19791119 KOZIK          Damian     MKS KARKONOSZE JELENIA GÓRA    08 26 75   

  5 POL19740302 POSMYK         Arkadiusz  MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI       08 30 91   

  6 POL19780306 KŁODNICKI      Krzysztof  MTB TEAM SOKÓŁ BRALIN BIDIOM   08 39 10   

  7 POL19750121 KRUHLIK        Marek      MGLKS KWISA LUBAŃ SLĄSKI       09 36 50   

Kategoria Masters M40

Dystans 3000m                                                            przeciętna 23,33 km/h

  1 POL19670927 BONDARYK       Robert     CYBINKA DIVERSEY TEAM          07 43 66   

  2 POL19710502 BONECKI        Marek      DIVRSEY TEAM                   08 16 69   

  3 POL19730813 KIMBORT        Paweł      TAIVI SPORT SZKLARSK PORĘBA    08 46 88   

  4 POL19641222 ROGOZIŃSKI     Grzegorz   DIVRSEY TEAM                   09 05 15   

  5 POL19701110 GAŁEK          Damian     DIVRSEY TEAM                   09 16 04   

  6 POL19701221 OSTOJICZ       Tomasz     DIVERSEY TEAM ZIELONA GÓRA     09 20 23   

Kategoria Masters M50

Dystans 3000m                                                               przeciętna 21,77 km/h

  1 POL19600113 KURKIEWICZ     Bogdan     DIVERSEY TEAM ZIELONA GÓRA     08 16 39   

  2 POL19590416 JASZOWSKI      Mirosław   CHOCIANÓW                      08 21 62   

  3 POL19610613 BARAŃSKI       Artur      MKS KARKONOSZE J.GÓRA          08 22 43   

  4 POL20010728 AMANOWICZ      Dominika   LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH          08 56 35   

  5 POL19551228 GRYGONIS       Ryszard    MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI       08 59 36   

  6 POL19551105 RAZOWSKI       Stanisław  TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA   09 17 56   

  7 POL19601009 STEMPNIAK      Marek      ŚWIDNICA                       09 49 17   

  8 POL19590611 SZCZEPANIAK    Zbigniew   BOPLIGHT AMINOSTAR TEAM ŚWID   10 00 00   

  9 POL19560926 TWARDZISZEWSKI Waldemar   MKSKARKONOSZE J.GÓRA           10 12 32   

 10 POL19540605 CIESIELSKI     Czesław    DIVERSEY TEAM                  11 08 39   

 11 POL19570325 CZUBSKI        Józef      ŚWIDNICA                       11 51 70   

Kategoria Masters M60

Dystans 3000 m                                                    przeciętna  21,22 km/h

  1 POL19530401 KRUCZEK        Henryk     FREE STYLES SPORT PRUDNIK      08 29 39   

  2 POL19530620 JUNAK          Zbigniew   KS STAL LIPIANY                09 21 30   

  3 POL19530221 JOWIK          Franciszek VIKING SPORT KOWARY            09 28 22   

  4 POL19520528 GARNCARZ       Tadeusz    MYSZKÓW-POLIMER                09 29 31   

  5 POL19470205 KRUSZELNICKI   Ryszard    ŚWIDNICA                       10 03 67   

  6 POL19500530 NADOLNY        Jan        BOPLIGHT AMINOSTAR TEAM SWID   10 08 60   

Kategoria Masters M70

Dystans 3000m                                                          przeciętna 15,63 km/h

  1 POL19430206 SKUCZYŃSKI     Roman      WKS LEGIA MASTERS              11 31 93   

  2 POL19410204 CHUDOBSKI      Tadeusz    WROCŁAW                        11 45 55   

  3 POL19421121 IWANCZENKO     Ryszard    LEGNICA                        12 47 79   

  4 POL19420312 DZIĘCIOŁ       Marek      WKS LEGIA MASTERS              14 43 43   

  5 POL19340828 FERKALUK       Tadeusz    ZŁOTORYJA                      18 22 04   

Kategoria Masters M80

Dystans 3000m                             przeciętna 13,60 km/h

  1 POL19320818 MATYSZEWSKI    Ireneusz   WKS LEGIA MASTERS WARSZAWA     13 14 12   

  2 POL19291015 LEŚNIAK        Jerzy      KOŁOBRZEG                      15 44 04   

     Sędzia Główny

    Wiesław Kucab



Przepisz tekst z obrazka
captcha :

Dodając komentarz poprzez kliknięcie przycisku 'Zapisz' akceptujesz regulamin.

Panoramy 360° po Karkonoszach

panorama
Jelenia Góra - kolegium spot 3
panorama
Jelenia Góra - Czarnoleska - Nowa
panorama
Jelenia Góra - Lwówecka - Lwówecka
panorama
Wyspiańskiego 19

pokaż wszystkie »