28 stycznia 2021 Imieniny: Walerego i Radomira

Derby trampkarzy na remis
Autor: aneq| KKS|fot. Andrzej Sowa, 19/10/2012 15:29:00
Zgłoś problem

Remisem 1:1 zakończyły się derby Jeleniej Góry trampkarzy.

KKS Jelenia Góra na Arena Paulinum podejmował KS Karkonosze. Faworytem tego spotkania byli goście, jak się jednak okazało, wygrać mógł tego dnia każdy.

Już w drugiej minucie spotkania Oktawian Szwejk popisał się ładnym rajdem z połowy boiska, wykańczając strzałem z lewej nogi zdobył gola na 1:0. Radość podopiecznych trenera Leszka Harapina nie trwała jednak zbyt długo, po kilkunastu minutach wyrównującą bramkę zdobył wychowanek KKS-u Oskar Giziński, który wpakował piłkę za „kołnierz” bramkarza Janka Petera. Wynik do końca nie uległ już zmianie i jeleniogórscy trampkarze musieli pogodzić się z podziałem punktów.

Karkonosze Jelenia Góra - Gimnazjum4/KKS Jelenia Góra  – 1:1 (1:1)

KKS: J.Peter - B.Kopiec, P.Sędzimir, J.Matuszewski, K.Zatorski, D.Suchecki, P.Habasiński, M.Sowa, P.Szukiel, Szwejk, M.Ławrynowicz. Rez.: A.Kwiatkowski, D.Habasiński, A.Musiał, D.Prokop, M.Bereśniewicz, G.Słobodzian. Trener: L.Harapin.

Karkonosze: O.Gwizdała - S.Wersocki, O.Śnieguła, D.Lachowicz, M.Pietrzak, P.Pytel, B.Golonka, W.Paradowski, O.Giziński, S.Statkowski, K.Ofiarski. Rez.: M.Pietrzak, M.Prokop, P.Czarnik, K.Retych, G.Mózgowiec. Trener: Ł.Kowalski.