20 kwietnia 2019 Imieniny: Czesława i Agnieszki

Dobry początek nie wystarczył

red / KPR, 17/03/2014 07:24:19, Piłka ręczna

photo
Aby pobrać oryginalne zdjęcia musisz być zalogowany

W niedzielę (16 marca) odbył się mecz na szczycie II ligi gdzie dotychczasowy lider nasz KPR II podejmował wicelidera tych rozgrywek zespół AZS AWF Volkswagen Poznań. Mecz rozpoczął się od dość wysokiego prowadzenia naszego zespołu 5:1 w szóstej minucie, lecz to nie wystarczyło aby pokonać zespół z Poznania.

Po kolejnych 5 minutach przyjezdne rzuciły 5 bramek wychodząc na prowadzenie. Do 22 minuty meczu raz jedna raz druga drużyna wychodziła na prowadzenie. Pod koniec pierwszej połowy przewagę uzyskały poznanianki wygrywając tę część meczu 17:12.

Po zmianie stron nasze zawodniczki próbowały odrobić straty, lecz mecz toczył się bramka za bramkę, a różnica 4-5 bramek nadal się utrzymywała. Wydawało się że nic już się nie zmieni, ale wzięty czas przez trener Martę Oreszczuk i dokonane zmiany spowodowały że nasz zespół dogonił przeciwniczki by w 57 remisować po 25. Niestety, dwa przejęcia zakończone niecelnymi rzutami oraz błędy w wykonaniu naszej drużyny skrzętnie wykorzystały poznańskie akademiczki rzucając trzy kolejne bramki ustalając tym samym wynik meczu 25:28.

KPR II: Maksymiliana Janik, Sara Michalewicz,  – Natalia Wiśniewska - 1, Paulina Stachowicz - 2, Kinga Damaziak - 2, Aleksandra Oreszczuk - 7, Daria Dymek - 1, Roksana Pyś, Sylwia Jasińska - 5, Barbara Barczyńska - 7.

KPR II Jelenia Góra – AZS AWF Volkswagen Poznań 25:28 (12:17)