28 stycznia 2021 Imieniny: Walerego i Radomira

Zamknij
Dramat w Zgorzelcu. Karkonosze pechowo przegrywają
Autor: aneq, 13/04/2013 17:30:54
Zgłoś problem

Pechową porażką 1:2 zakończyło się pierwsze spotkanie wiosny 2013 w IV lidze dolnośląskiej dla jeleniogórskich Karkonoszy. Nasi piłkarze ulegli w Zgorzelcu miejscowej Nysie, tracąc bramki w końcówce spotkania.

Podopieczni Artura Milewskiego przeważali całą pierwszą połowę, czego zwieńczeniem był gol Mariusza Malarowskiego w 42 minucie spotkania. Początek drugiej odsłony także należał do jeleniogórzan, którzy niestety nie potrafili wykorzystać kilku okazji.

Na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu, w zamieszaniu pod polem bramkowym gości Daniel Ziomek, próbując ratować sytuację, sfaulował zawodnika Nysy i sędzia podyktował rzut karny. "Jedenastkę" wykorzystał Adam Łuszczyk.

Gdy wydwało się, że mecz zakończy się już remisem 1:1, arbiter doliczył siedem minut. Karkonosze postawiły wszystko na jedną "kartę", próbując swoich szans w kontrach. Niestety silny strzał z dystansu Adama Łuszczyka zakończył się golem dla gospodarzy i nasz zespół uległ 1:2.

13/04/2013 18:12:14 z *.jeleniagora.vectranet.pl