20 lutego 2019 Imieniny: Leona i Ludomiła

KPR II wygrywa kolejny mecz

org, 17/11/2013 19:18:11, Piłka ręczna

photo
Aby pobrać oryginalne zdjęcia musisz być zalogowany

Bardzo dobrze rozegrały dzisiejszy mecz nasze drugoligowe szczypiornistki. Od samego początku narzuciły swoje tempo gry, w dziewiętnastej minucie prowadząc 11:4. Lekkie rozluźnienie i dwie pod rząd kary 2 minut spowodowały że przyjezdne goniąc wynik zbliżyły się na trzy bramki.

Do przerwy nasze zawodniczki utrzymały swoją przewagę. Po przerwie nasze ruszyły ponownie do ataku, by w 38 minucie prowadzić 20:14. Przewaga naszego zespołu była bezsporna i w pewnym momencie wynosiła 10 bramek.

Do końcowego gwizdka Zagłębie próbowało zmniejszyć rozmiar porażki, ale ze słabym skutkiem, dzięki między innymi bardzo dobrej grze na bramce Maksymilianie Janik oraz Barbarze Barczyńskiej i Julii Winogrodzkiej które zdobyły 10 i 8 bramek. Cały nasz zespół zagrał dobre zawody prowadząc przez cały mecz, nie dając przeciwniczkom ani na chwilę zbliżyć się nawet do remisu.

KPR: Sara Michalewicz, Maksymiliana Janik, Julia Winogrodzka (8), Natalia Wiśniewska, Kinga Damaziak, Angelika Kurzynoga, Sylwia Jasińska (6), Aleksandra Oreszczuk, Daria Dymek (3), Paulina Stachowicz (2), Paulina Libersbach (1), Barbara Barczyńska (10), Roksana Pyś (1), Weronika Wolnik (3), Barbara Wrotniewska

KPR II Jelenia Góra – MKS Zagłębie II Lubin 34:26 (15:12)