15 listopada 2019 Imieniny: Alberta i Leopolda

Zamknij

Lotnik rozbił Hutnika

aneq | fot. Jaro, 28/09/2013 18:26:26, Piłka nożna

Aby pobrać oryginalne zdjęcia musisz być zalogowany

Wysokie, łatwe zwycięstwo odnieśli dziś (28.09) piłkarze jeżowskiego Lotnika. Podopieczni Macieja Suchaneckiego rozbili na własnym boisku Hutnika Pieńsk 6:1.

Do przerwy był remis 1:1, w drugiej połowie jednak już tylko gospodarze dominowali na placu gry, czego dowodem jest kolejnych pięć bramek, które bez problemu zaaplikowali swoim rywalom.

Dla Lotnika, wbrew pozorom, było to bardzo ważne spotkanie. Porażka spowodowałaby znaczny odskok od czołówki, a tak z piętnastoma punktami plasują się na szóstym miejscu, tracąc do lidera tylko sześć punktów. Hutnik zaś spadł na trzynastą pozycję. Gole dla Jeżowian zdobywali: Górgul (x3), Macur, Pieńkowski, Suchanecki.

W ramach X kolejki rozgrywek klasy okręgowej odbyło się siedem spotkań. Największą niespodzianką była porażka Włókniarza Leśna w Osiecznicy 1:4. Dzięki cennemu zwycięstwu to Leśnik wskoczył na fotel lidera.

Twardy Świętoszów uległ we Lwówku Śląskim 1:3. Tabele zamyka Pogoń Świerzawa, która, choć dziś była blisko, nadal jako jedyna w lidze pozostaje bez zwycięstwa. Dziś zremisowała w Dziwiszowie 1:1.

Jutro ostatnie spotkanie kolejki. Victoria Ruszów podejmie Orzeł Lubawkę.