15 lipca 2019 Imieniny: Henryka i Włodzimierza

Zamknij
Młodzicy AP Karkonosze ulegli po walce
Autor: aneq, 06/11/2012 15:47:12
Zgłoś problem

Nie udało się zachować statusu niepokonanej drużyny młodzikom Akademii Piłkarskiej MOS Karkonosze Jelenia Góra. Nasz zespół przegrał z Olimpią Kamienna Góra 1-2.

Jeleniogórzanie mimo wielu okazji podbramkowych ulegli kamiennogórzanom. Goście pierwsi zdobyli gola i do szatni schodzili prowadząc 1:0.

Po przerwie walka była wyrównana. Piłkarze AP MOS za wszelka cenę starali się odrobić straty, lecz zawodziła skuteczność. Olimpia poprawnie się broniła, wyprowadzając od czasu do czasu groźne kontry. Świetnie w bramce żółto-niebieskich sprawował się Piotr Gawrych.

Pod koniec spotkania gospodarze postawili wszystko na jedną kartę, odsłonili dostęp do własnej bramki, co skrzętnie wykorzystali młodzicy Olimpii. W 58 minucie wyprowadzili wzorową kontrę, zakończoną golem. Mimo straconej drugiej bramki, drużyna AP MOS nie poddawała się, grała do końca. W 60 minucie honorowe trafienie zaliczył Kamil Łącki.

- Jak przystało na dwa czołowe zespoły, mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Bardzo przyjemnie sędziować takie spotkania, gdzie obie drużyny grają zaangażowane od początku do końca, mając przy tym wiele pomysłów na widowiskową grę. – skomentował sędzia sobotnich zawodów Maciej Rybkiewicz.

Sobotni rywal AP nie doznał jeszcze smaku porażki, zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli. Porażki nie doznał także zespół BKSu, Akademia Piłkarska Karkonosze, która przegrała po raz pierwszy, plasuje się na trzeciej pozycji. Tabelę zamyka drugi zespół z Jeleniej Góry, KS Karkonosze.

AP MOS Karkonosze Jelenia Góra – Olimpia Jelenia Góra 1:2 (0:1)

AP MOS: Gawrych - Sadkowski, A. Lasek, M. Lasek, Aleksiejew, Łącki, Pająk, Boduch, Zawadzki, Błażejczyk, Wilk (Rak, Gaździcki, Rosiński).

W najbliższą sobotę, podopieczni trenera Marka Siatraka jadą na zaległy mecz do Lwówka Śląskiego. Spotkanie z Czarnymi będzie ostatnim w tym roku.