27 września 2020 Imieniny: Kosmy i Damiana

Zamknij
Olimpia za silna dla Lotnika
Autor: aneq | fot. Pepe, 04/10/2012 06:01:00
Zgłoś problem

Nie powiodło się spotkanie juniorów Lotnika Jeżów Sudecki, którym choć zmobilizowanym, zabrakło umiejętności by pokonać Olimpię Kamienna Góra. Jeżowianie ulegli 0:5.

Przewaga gości zarysowała się już od pierwszych minut spotkania. W zespole Lotnika można było policzyć na palcach jednej ręki, ilu zawodników podniosło ”rękawice” i grało na swoim poziomie. Gospodarze rozdawali przyjezdnym „prezenty” w postaci dogodnych piłek, a ci bez skrupułów je wykorzystywali, strzelając, w pierwszej połowie dwa, a w drugiej trzy gole. W wielu sytuacjach bramkarz Jakub Tomasik był bez szans. Kamiennogórzanie dominowali na całej długości boiska, a jeżowianie byli tłem dla ich gry.

- Niestety nie potrafiliśmy dziś zastąpić braku umiejętności piłkarskich, wolą walki. Naszym największym problemem jest brak napastnika. Zbyt mało stwarzamy sytuacji podbramkowych. Pomimo dotkliwej porażki, na pewno nie opuszczamy głów. Do końca rundy jesiennej pozostało pięć meczów. Ten okres zamierzamy solidnie przepracować na treningach i zacząć wygrywać.
Gratuluję zespołowi Olimpii, pokazali, jak się gra w piłkę „juniorską”. Do tej pory był to najlepszy zespół, z jakim się zmierzyliśmy. – skomentował trener Lotnika Mariusz Szczygieł.

Lotnik Jeżów Sudecki – Olimpia Kamienna Góra 0:5 (0:2)

Lotnik: Tomasik – Galar, Dusznik, Serafinowicz D., Bojar, Łozowski, Biernat, Góral, Mężyk, Ignalewski, Grzegorzewski (Serafinowicz M, Suchecki, Wójcik, Król).