30 września 2020 Imieniny: Zofii i Hieronima

Zamknij
Orliczki poległy w Wałbrzychu
Autor: aneq, 17/09/2012 14:40:15
Zgłoś problem

Porażką 1:4 zakończyło się drugie spotkanie jeleniogórskich piłkarek nożnych w III lidze. Tym razem nasza drużyna poległa w Wałbrzychu.

Początek spotkania był bardzo wyrównany, jednak około 30. minuty gospodynie zdobyły pierwszego gola. Odpowiedź jeleniogórzanek była natychmiastowa. Orliczki doprowadziły do wyrównania 1:1, a pierwsza dla nas bramkę w III lidze zdobyła 18-letnia Agnieszka Sinica. Rozłoszczone wałbrzyszanki przyspieszyły tempo gry. Jedną z dogodnych sytuacji wykorzystała zawodniczka Victorii. Po chwili nasze rywalki miały kolejną okazję - rzut karny, którego jednak nie wykorzystały. Za to z rzutu wolnego „dobiły” jeleniogórzanki i już do przerwy prowadziły 3:1.

W drugiej połowie niewiele się zmieniło. Zawodniczki Eko-Mel próbowały atakować, ale nie miały szczęścia. Victoria Aglomeracja Wałbrzyska zdobyła jeszcze czwartego gola i do końca już kontrolowała wynik.

Warto nadmienić, że w związku z pozyskaniem przez klub nowego partnera firmę Eko-Mel zespół w tegorocznych rozgrywkach będzie występował pod nazwą Eko-Mel Orlik Jelenia Góra.