20 lutego 2019 Imieniny: Leona i Ludomiła

Osłabiony KS Wichoś przegrywa

Badyl, 18/11/2013 11:03:00, Koszykówka

photo
Aby pobrać oryginalne zdjęcia musisz być zalogowany

Nie było niespodzianki w meczu o mistrzostwo 2 ligi w koszykówce kobiet. Lider rozgrywek MUKS Poznań prowadzony przez trenerkę reprezentacji Polski juniorek - Panią Iwone Jabłońską odniósł kolejne zwycięstwo na drodze do I ligi. Gdy w 17 minucie meczu na tablicy wyników widniał wynik 22:25 sprawa zwycięstwa w tej potyczce była otwarta.

Niestety , brak Żanety Sojki i Joanny Mochól był odczuwalny z każdą następną minutą meczu. Na domiar złego nie miały najlepszego dnia czołowe snajperki "Wichosia" Karolina Polis i Joanna Pawlukiewicz. A oto co powiedział po meczu trener jeleniogórskiego zespołu Rafał Sroka :

Zagraliśmy dobrze w obronie ,ale to za mało na taką firmę , jaką jest MUKS Poznań. Poznanianki dominowały wzrostem , co  przełożyło się na ilość zbiórek i ponowień akcji. Za tydzień czeka nas wizyta w Lesznie, oby już w silniejszym składzie