24 września 2020 Imieniny: Gerarda i Teodora

Zamknij
Pechowa porażka Karkonoszy
Autor: aneq, 03/09/2012 11:07:51
Zgłoś problem

O wielkim pechu mogą mówić piłkarze KS Karkonoszy. Prowadząc 2:1 w Szczedrzykowicach, przegrali przez gole w ostatnich minutach 2:3.

Jeleniogórzanie zagrali podobno najlepszy w sezonie mecz. W bramce KSK zabrakło niestety Michała Dubiela. Pierwszą bramkę straciliśmy już…w 46 sekundzie. Podopieczni Artura Milewskiego nie poddawali się i  grali bardzo ofensywnie. Strzelili nawet gola, lecz arbiter go nie uznał. Gospodarze próbując kontratakować, nie mieli wielkich szans na przebicie się przez dobrze dysponowanych obrońców Karkonoszy. Po przerwie jeleniogórzanie szybko doprowadzili do remisu, a jeszcze w 84. minucie wyszli na prowadzenie! Gdy wydawało się, że 3 punkty pojadą do Jeleniej Góry, Orkan zdobył wyrównującego gola. W doliczonym czasie gry Szczedrzykowice miały jeszcze rzut wolny z 16 metrów, którego ku zdziwieniu chyba wszystkich… wykorzystali. Tym sposobem, pechowo bez punktów dla naszej ekipy, sędzia zakończył spotkanie.
Wielka szkoda, iż jeleniogórzanom nie udało się dowieźć do końca zwycięstwa, bo umocniliby się na czele tabeli, a tak spadli na trzecią lokatę, mając tyle samo punktów, co Orkan, a dwa mniej, niż Żmigród.