26 listopada 2020 Imieniny: Konrada i Sylwestra

Zamknij
Piąte zwycięstwo juniorów Karkonoszy
Autor: aneq, 22/09/2012 23:46:04
Zgłoś problem

Piąte zwycięstwo odnieśli juniorzy KS Karkonoszy Jelenia Góra, którzy dziś w Lubawce pokonali miejscowego Orła 2:0.

Gole dla naszej ekipy padały w drugiej połowie. Pierwszego gola w 50 minucie zdobył Damian Baczyński, który sprytnie wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. W 76 minucie uderzenie Oskara Gizińskiego z narożnika pola karnego broni bramkarz, ale ustawiony na siódmym metrze Łukasz Suchocki silnym uderzeniem pod poprzeczkę podwyższył wynik 2:0.
Dzisiejsza wygrana była dla jeleniogórzan trzecią z rzędu. Dla Orła zaś piąta porażka w piątym meczu.

Orzeł Lubawka - Karkonosze 0:2 (0:0)

KSK - Bojko - Biros, Damian Klimek, Dawid Klimek, T. Madej (61' Świercz) - J. Giziński (42' Pawlikowski), Michalak, O. Giziński, M.Madej (68' Suchocki) - Baczyński, Nicpoń (52' Świder).