23 kwietnia 2019 Imieniny: Jerzego i Wojciecha

Zamknij

V kolejka Ligi Okręgowej Młodzików

gkrolikowski, 26/09/2014 06:30:00, Piłka nożna

Aby pobrać oryginalne zdjęcia musisz być zalogowany

W meczu V kolejki Ligi Okręgowej Młodzików KKS Jeleniaa Góra zagrał we Wleniu z "Pogonią". Niestety po raz trzeci w tej rundzie grając na wyjeździe nie zdobył punktów. Po wyrównanym meczu przegrał 2:3 tracąc trzecią bramkę przed końcem spotkania.

Bramki dla KKS Jelenia Góra: Marcel Dąbek, Marcelina Ślusarczyk

Skład KKS Jelenia Góra:

Kacper Biernat - Kamil Juszczyk, Kacper Kaszewski, Maciej Andruszkiewicz - Dawid Zientek, Marcelina Ślusarczyk, Marcel Dąbek - Kuba Niewiadomski, Dawid Gil - trener Leszek Harapin
Grali także: Maciej Busłowicz, Kuba Jurecki, Gabriela Sowa

Relacja z meczu Gabrieli SOWY:

"Na przedmeczowej odprawie trener Leszek Harapin podał skład i taktykę na ten mecz.Zwrócił uwagę na mokre i nierówne boisko.Już podczas rozgrzewki przekonaliśmy się jak cenna to była uwaga.Pierwsze minuty meczu to zacięta walka w środku boiska.Jednak to nam udało się zdobyć pierwszą bramkę przez naszego kapitana Marcela Dąbka po zagraniu Marceliny Ślusarczyk, która wzmocniła nas w tym meczu.Z tym wynikiem dotrwaliśmy do przerwy.Nasza radość z prowadzenia nie trwała długo bo przeciwnik ruszył do odrabiania strat i po błędzie w środku boiska przeprowadził kontrę i wyrównał stan meczu na 1:1 a następnie objął prowadzenie 2:1.Mobilizacja zespołu przez trenera pomogła nam przeprowadzić kilka groźnych ataków.Po jednym z nich Marcelina Ślusarczyk pięknym strzałem pod poprzeczkę wyrównała na 2:2 .Kolejne minuty to groźne akcje z obu stron, gdy do końca pozostało kilka minut  w zamieszaniu pod bramką straciliśmy gola. Rzuciliśmy się do ataku ale zabrakło czasu na wyrównanie.Pomimo przegranej rozegraliśmy dobry mecz i wierzymy, że zdobyte doświadczenie zaprocentuje w kolejnych meczach."

Następny mecz w Parku Paulinum w sobotę 27.09.2014 o godz.11.00 z „Czarnymi” Lwówek.