28 stycznia 2021 Imieniny: Walerego i Radomira

Zamknij
Włókniarz poległ w pierwszym sparingu
Autor: aneq, 17/07/2012 17:11:54
Zgłoś problem

Włókniarz Mirsk rozegrał swój pierwszy sparing w ramach przygotowań do nowego sezonu 2012/2013. Rywalem zespołu z „okręgówki” był III-ligowiec ze Świdnicy, który wygrał 2:0.

O ile do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy, tak w drugiej odsłonie przewaga świdniczan była już mocno zauważalna. Pierwszą bramkę podopieczni Jarosława Wichowskiego stracili w 57. minucie, a drugą pod sam koniec spotkania, w 89. Minucie.

Rezerwy Włókniarza zaś rozegrały test-mecz z A-klasowym Skalnikiem Rębiszów pewnie wygrywając 5:2.

Polonia Świdnica- Włókniarz Mirsk 2:0
Bramki: Pasek 57’, Klimczak 89’

Zespół Włókniarz rozegra jeszcze sześć meczy kontrolnych. Szczegółowy plan poniżej:

14 lipca: Polonia Świdnica - Włókniarz
21 lipca: Włókniarz - Piast Zawidów
25 lipca: Włókniarz - Lechia Piechowice
28 lipca: Włókniarz - Łużyce Lubań
01 sierpnia: Włókniarz - Miedź II Legnica
04 sierpinia: Włókniarz - Karkonosze Jelenia Góra