30 września 2020 Imieniny: Zofii i Hieronima

Zamknij
Zwycięstwo Karkonoszy na inaugurację wiosny
Autor: aneq, 22/03/2014 21:15:26
Zgłoś problem

Zwycięstwem 3:0 zakończyło się spotkanie Karkonoszy Jelenia Góra z Kuźnią Jawor, inaugurujące wiosnę w IV lidze dolnośląskiej.

Już w pierwsze połowie szybko okazało się jasne, kto w tym meczu będzie "rozdawał karty". Jeleniogórzanie swoją przewagę zwieńczyli golem na 1:0. Po przerwie po raz drugi na listę strzelców wpisał się Łukasz Kusiak, a na 3:0 tuż przed końcowym gwizdkiem wynik podwyższył Daniel Kotarba.

W pozostałych spotkaniach Olimpia Kowary wygrała w Strzegomiu 1:0, Orzeł Ząbkowice Śląskie wygrał w Bolesławcu 2:1, Oleśnica zremisowała z Miedzią 2:2, Orkan zwyciężył w Zawidowie 1:0, a Wielkiej Lipie padł bezbramkowy remis w meczu z Granicą Bogatynia.

Jeleniogórzanie dzięki dzisiejszej wygranej awansowali na drugie miejsce w tabeli. Do Brzegu Dolnego tracą tylko cztery punkty. Za tydzień, w sobotę (29.03) bardzo ważny mecz. Karkonosze wybierają się do pobliskich Kowar, by zmierzyć się z tamtejszą Olimpią. Obie drużyny zapowiadają walkę o awnas do III ligi. Dodatkowo, jak przystało na derby mecz zapewne będzie zacięty. Początek przewidziano na godz. 16:00.