13 grudnia 2019 Imieniny: Łucji i Otylii

Zamknij
Zwycięstwo juniorów Lotnika
Autor: aneq, 16/10/2012 17:20:00
Zgłoś problem

Pierwsze zwycięstwo 1:0 w klasie terenowej odnieśli juniorzy Lotnika Jeżów Sudecki. W ramach ósmej kolejki pokonali na własnym boisku KS 1946 Chełmsko Śląskie.

Zdobywcą jedynego gola został Patryk Galar, który uderzeniem z "główki" w 64 minucie pokonał bramkarza gości.
Zarówno pierwsza, jak i druga połowa meczu była bardzo wyrównana. Oba zespoły walczyły o każdy "metr" boiska. Po wyjściu na prowadzenie, miejscowi nie dali sobie już "wydrzeć" prowadzenia i dowieźli zwycięstwo do końca.

Zespół Lotnika ma na swoim koncie jeszcze dwa remisy i cztery porażki. Kolejne spotkanie czeka ich w Wojcieszowie, gdzie podejmą miejscowego Orła. Liderem ligi pozostaje Olimpia Kamienna Góra.

Moi zawodnicy zasłużyli dzisiaj na trzy punkty. Pierwszy raz w tym sezonie wyszliśmy jako drużyna, podjeliśmy walkę od początku do końca. Długo oczekiwane zwycięstwo ogromnie nas cieszy.  Musimy popracować jeszcze dużo nad skutecznością, bo dziś mogliśmy wygrać większą różnicą bramek. Chciałbym podziękować chłopakom za walkę i zaangażowanie. Do końca rundy pozostały jeszcze trzy kolejki, w któych na pewno powalczymy o punkty. - powiedział po meczu trener Lotnika Mariusz Szczygieł.

Lotnik Jeżów Sudecki - KS 1946 Chełmsko Śląskie 1:0 (0:0)
Bramka: 64' Galar

Lotnik: Tomasik - Król, Dusznik, Bojar, M.Serafinowicz, Galar, Góral, D.Serafinowicz, Suchecki, Mężyk, Zych. (Marzec, Pająk,Wójcik).

17/10/2012 18:50:18 z *.h13-02-04.opera-mini.net