Dodawanie wydarzeniaZałącz zdjęcie Jeżeli wydarzenie ma oficjalny plakat, możesz śmiało go tu załączyć

Instrukcja:

Pole "Nazwa wydarzenia - tytuł"
Tutaj wprowadź nazwę wydarzenia, które chcesz zgłosić.

Pole "Data wydarzenia"
W tym miejscu możesz określić przedział czasowy, w jakim wydarzenie będzie trwało. Po kliknięciu w pole pojawią się dwa kalendarze. W tym z lewej strony, należy wybrać datę rozpoczęcia wydarzenia wraz z godziną, a w prawym datę zakończenia wydarzenia wraz z godziną. Jeżeli nie wiesz kiedy dokładnie wydarzenie się skończy, zaznacz opcję "Nie wyświetlaj"

Pole "Lokalizacja"
W tym polu możesz określić lokalizację wydarzenia. Zacznij wpisywać nazwę lokalizacji, a dopasujemy lokalizację zapisane w naszym systemie do Twojej. Jeżeli jednak okaże się, że żądanej lokalizacji nie ma, możesz dopisać w polu "Dodatkowe uwagi" prośbę o dodanie jej.

Pole "Kategoria"
Tutaj możesz zakwalifikować wydarzenie do 1 z dostępnych kategorii.

Pole "Opis"
Opis wydarzenia powinien zawierać najważniejsze informacje odnośnie wydarzenia. Zadbaj o zaprezentowanie harmonogramu, warunków uczestnicwa, czy wybranych ważnych punktów z regulaminu. Te informację są bardzo istotne dla osób przeglądających Kalendarz imprez.

Przycisk "Załącz zdjęcie"
Każde wydarzenie wygląda atrakcyjniej, jeżeli pojawia się wraz ze zdjęciem. Tutaj możesz wybrać zdjęcie wydarzenia. Dobrym pomysłem jest umieszczenie plakatu lub zdjęć z poprzedniej edycji. Akceptowane pliki to jpg.

Pole "Dodatkowe uwagi"
Wypełnienie tego pola jest świetną okazją do podzielenia się z nami Twoimi spostrzeżeniami i uwagami. Możesz je również wykorzystać do zaproponowania nowej lokalizacji lub kategorii.